Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az érettségi bizonyítványt...

Az érettségi bizonyítványt csak az átadáskor lehet átvenni? Később erre nincs lehetőség?

Figyelt kérdés
Idén érettségiztem, nem kell szóbeliznem semmiből. Viszont az ország másik felén dolgozok és minimum egy hetes kiesés lenne az ha haza utaznék előtte és utána másnap vissza. Az osztályfőnököm akartoskodik hogy menni kell. Viszont én úgy gondolom hogy a nyár további részén ha otthon leszek vagy esetleg szeptemberben év elején át tudom venni. A "törvény" szerint lenne erre lehetőségem vagy nem kapom kézbe ha a kijelölt napon nem megyek el?

2021. jún. 11. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Van rá lehetőség, hogy később átvedd a titkárságon. Persze meg kell nézni, hogy mikor van titkárság a sulidban.

Legrosszabb esetben írsz egy meghatalmazást arról, hogy valaki átveheti helyetted.


[link] [link]

2021. jún. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Úgy néz ki rosszak a linkek. :/ Amit akartam küldeni az egy meghatalmazás minta. Az első találat a Google-ban, ha beírod, hogy "érettségi bizonyítvány átvétel meghatalmazás".
2021. jún. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akár szeptemberben is át vehetem?
2021. jún. 11. 16:13
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg igen.
2021. jún. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!