Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Honnan tudom letölteni az...

Honnan tudom letölteni az Oxford Angol Nyelvtan magyarázatok és gyakorlatok c. könyvnek a megoldásait?

Figyelt kérdés

Eredetileg a megoldás a könyv hátuljában benne van, csak még 9.-be a h*lye angol tanár kivágta, de most 12.-ikbe nyelvizsgázok és most gyakorlok, de van olyan feladat amit le szeretnék ellenőrizni, de nem tudok.


TUdtok vmi linket, ahonnan letölthetem?


Ui: Azt az interaktív verziót megtaláltam, de nekem a sima kéne.


2010. aug. 25. 15:33
 1/2 anonim ***** válasza:
hogyhogy kivágta? kifizetted a könyvet és ő kivágta? pereld be magántulajdon megrongálásáért... ez komoly... én szájbavágtam vna, ha a könyvemhez hozzányúl... egyébként google sokszáz találatod ad ki
2010. aug. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát úgy volt, h év elején beszedték mindenkinek az ilyen könyvét, és úgy adta vissza mindenkinek, h ki volt vágva belőle. Nagyon nem örültem neki, mert az enyém pont úgy vágta ki, h a könyv hátsó része majd széresett, úgyvan összeragasztózva. Mind1, azóta szerencsére már más tanárom van, igaz ezt a könyvet nem is használjuk, pedig szerintem tök jó könyv.


Csak szeretném a feladatokat itthon csinálni.


Am én is kerestem google-be, de volt egy oldal, ahol lehet, h ez van, csak nem tudom megnyitni, mert azt írja, h csak 2 napos regisztrációval lehet -.-

A többi meg fizetős, vagy olyan torrent ahova meghívó kell.

2010. aug. 25. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!