Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Történelem pótvizsga, mire...

Történelem pótvizsga, mire lehet rájönni a forrásokból?

Figyelt kérdés
Meg tanultam a tételeket év számokat neveket, nagyából tudok mindent de év közbe is 1-est, 2-est írtam, mert a a 3. kérdés mindig az esszé amihez a forrás jár, neke a forrás olyan mint azt mondaná el hogy mi szól New York-ról de Magyarországról kell írni az esszét, valami tippek hogy a forrásból kitudnák-e nézni valamit? Év közbe is tanultam, félek hogy itt is elesek
2010. aug. 25. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
hát nagyjából a aválaszt tudod meg belőle :/ Utálom én is forrás alapúakat, pedig ez a könnyebb, mert nem kell bevágni a szöveget. Ha megtanultad a tételeket, akkor nem lehet nagy para belőle. Tf. ha a forrásban szó van Mátyás királyról meg katonákról pl, akkor nyilván nem fogod kihagyni a kifejtésből a fekete sereget. A forrás csak dobál neked néhány kulcsszót, ami alapján meg tudod írni az esszét. Sok sikert.
2010. aug. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ó világos, nagyon kössz!!
2010. aug. 25. 21:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Én atlasz segítségével 4-esre érettségiztem töriből, pedig tételeim sem voltak :)
2010. aug. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az szép, én hiába tanultam rá több órákat naponta, tz 1es volt 2x is..
2010. aug. 27. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!