Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha semmit nem tudok és le...

Ha semmit nem tudok és le fagyok, de ha kérdeznek valamit és próbálok válaszolni, akkor át rugdosnak?

Figyelt kérdés
Holnap fogok vizsgázni matekból, angolból és töriből. Töriből csak 10 tételt tudok a 20ból, matek nagyon nehezen megy.. ŐSZINTE VÁLASZOKAT KÉREK SZÉPEN
2021. jún. 22. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Milyen vizsga? Érettségi?

Szerintem keresni fogják, hogy tudjanak pontot adni, de a semmire nem fognak.

2021. jún. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Érettségin (gondolom arról van szó) nagyon nehéz megbukni. Ha tényleg semmit nem tudsz lehet hogy megbuksz, de az ami a 4 év alatt rád ragadt nulla tanulással is elég a ketteshez.
2021. jún. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 GerIta válasza:
100%
Pár éve amikor én érettségiztem a 20 töri tételből 19-et tudtam, úgyhogy nyilván a 20-at húztam. Amikor én feleltem, minden fél mondatomat megragadták, és próbáltak rávezetni. Valamennyi alap tudásod nyilván van. Én így is 5-ösre szóbeliztem, úgyhogy nem hiszem, hogy izgulni kell. A matek szóbeli viszont... Mivel amennyire én tudom, csak emelten van matek szóbeli, ott pedig már nem olyan megértőek, lehet hogy húzós lesz
2021. jún. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ! Mind 3 SIKERÜLT! ☺️
2021. jún. 23. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!