Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen sok anyagot tudsz egy...

Milyen sok anyagot tudsz egy éjszaka alatt megtanulni?

Figyelt kérdés

2021. jún. 22. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Éjszaka már semmit. Akkor inkább pihenek, mert sokkal többet ér az, ha tudok gondolkodni, amikor vizsgahelyzetben vagyok.
2021. jún. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Napközben is nehéz tanulni, nemhogy éjszaka
2021. jún. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én éjjel (is) tanulok, munka mellett járok egyetemre. Tanulok, amikor időm van rá. Milyen sokat? Nem tudom, miben méred, de minden tárgyam teljesítem minden félévben, így annyit tanulok, amennyit csak kell.
2021. jún. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3%

Nem szoktam éjszaka tanulni.

Pihenni is kell, a gyökerek szokták azt csinálni, hogy nyomják ha kell, ha nem.

Aztán csodálkozik, hogy megbukik meg egy hét alatt se ér a végére, más meg fele annyi tanulással átmegy.

2021. jún. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én többet tudok éjszaka tanulni, akkor fog az agyam, 2-3 órát.
2021. jún. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Éjszaka már semmit. Akkor inkább pihenek, mert sokkal többet ér az, ha tudok gondolkodni, amikor vizsgahelyzetben vagyok."


Ez tényelg így van, ha már egy hete készülsz. Ha előző nap délután kezded, akkor csodát tud tenni az éjszakai tanulás. Ha semmit nem tanultál még a pihenés sem segít.

2021. jún. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen töménységű és jellegű az anyag. Volt olyan, hogy egy másfél nap alatt sikerült megtanulnom egy 600 oldalas könyvet a vizsgára és 5-ös is lett. Ennek viszont az a hátránya, hogy a vizsga után egy héttel egy büdös szóra nem emlékeztem.
2021. jún. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!