Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az normális,ha pont én nem...

Az normális,ha pont én nem vagyok feldobott hangulatban emiatt?

Figyelt kérdés

Megjött az alkalmasságim,és alkalmasnak találnak,ez alapján pedig már tudom,hogy felvételt is nyerek (előző évek ponthatáraihoz mérten nekem jó pár ponttal több van,+jelentkező sincs sok,de a férőhely meg van bőven). Azthittem örülni fogok,mert azért érdekelt,igaz elsősorban,mert hogy de jó elmegyek itthonról,lesz magánéletem,de aztán így nem is ez jutott eszembe,hanem maga az egyetem. A szak maga alapból B terv,tetszik,de nem ebben képzelem el magam (amiben igen,az meg kétes a munkavilágában is) teljesen,csak részben,vagy talán csak a tantárgyak iránt érdeklődök. Anya nagyon örül,én azért hangoztatom meg fogom is továbbra is,hogy az 1.félév a döntő,apa szintén így fog tudom hozzáállni.


Rossz tapasztalataim vannak középsulival,rendesen megszenvedtem az útolsó 2 évem ott mentálisan,úgyhogy emiatt sulinak annyira nem tudok örülni se,amíg nincs róla átélt tapasztalatom. Most inkább lehet a sírás kerüldöz,meg a félelem,de nem tudom ez az egész most így micsoda.

Van itt olyan,aki szintén így élte meg?


2021. jún. 25. 17:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!