Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom azt igazolni,...

Hogyan tudom azt igazolni, hogy továbbjutottam az OKTV-n?

Figyelt kérdés

2021. jún. 26. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Már miért kéne ezt igazolnod? Úgy kb. senkit nem érdekel. Ha normális helyezést érsz el az országoson, az pár helyen előnyt jelent, de a megyeiből továbbjutni nem jelent semmit.
2021. jún. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De fel lehet dobni vele egy önéletrajzot, végülis nem mindenki jut tovább OKTV-n.
2021. jún. 26. 14:44
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Inkább ne, ez nagyon gagyi próbálkozás.
2021. jún. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
Azt nem írod bele hogy harmadik lettél a zsákbanfutó-versenyen?
2021. jún. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Országos fizika oktv-n pár éve az ismerősöm 18. lett. Eszébe sem jutott teleírni az önéletrajzba. Természetesen beleírhatod, de nem hiszem, hogy sokat számítana.
2021. jún. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Egy ártalmatlan kérdés volt, nem tudom miért kell belémkötni.


Nem azt kérdeztem hogy írjam bele vagy sem, de köszönöm szépen a KEDVES válaszokat.


Egy álláshoz szükséges önéletrajzba nyilván nem írnám bele. Egy természettudományos kutatótáborhoz kell.

2021. jún. 26. 20:35
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az oktv-nek biztosan van honlapja amin fent van a továbbjutók névsora. Esetleg az iskoládban a tanárodtól is kérhetsz valami igazolást.


"Egy természettudományos kutatótáborhoz kell." elég ha beleírod és nem kell igazolni.

2021. jún. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sehol nincs fent a továbbjutók névsora, mert egy külön információs rendszeren jön a suliknak az eredmény, a versenyzők adatai pedig titkosítva vannak. A döntős helyezések vannak fent az Oktatási Hivatal honlapján. Abban az esetben, ha döntőben benne lettél az első 30-ban, kaptál egy igazolást, amit valószínűleg a sulinak küldenek ki. Ha nem, akkor esetleg valami más papír nincs róla? Egyébként szerintem nagy dolog, hogy továbbjutottál. :)
2021. júl. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!