Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire sötétek...

Tényleg ennyire sötétek vagyunk? Tényleg gondjaink vannak a középiskolás tananyagokkal?!

Figyelt kérdés

Olvastam egy két választ a politika/covid/vakcina témakörökben és teljesen megdöbbentem. Tényleg itt tart az egész ország? Vagy csak egy hangos kisebbséget hallunk?

Plusz még egy kérdés: a laikus miért nem tud csendben maradni, miért nem lehet a konteós barmok helyett a szakértőkre hallgatni?



2021. jún. 27. 17:26
A kérdező szavazást indított:
A gyakorisok tükrözik a magyar társadalom értelmi szintjét
A gyakorisok hangosabbak, mint okosabbak
Normális ember elkerüli az ilyen kérdéseket, ezért csak a maradék válaszol
41 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem sokan inkább nem kommentelnek. Gyakran hiába adsz normális választ csak lepontoznak, ha linkelsz valamilyen tanulmányt, cikket közlik, hogy nem nézik meg mert ezt az xy közölte és őket nem olvassa. Ilyen értelmes reakciók után az ember inkább nem szól hozzá. Mondjuk ez talán még elfogadhatóbb, mint "de én ezt láttam facebookon"
2021. jún. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Igen, itt tart az ország. Ha tudsz menj ki külföldre, itt a sok f*szfej között nem viszed sokra. Lezárod a biciklid a Spar előtt, mire kimész eltűnt. Ez Magyarország. Példának egyébként meglehet nézni, hogy mit műveltünk Németországban :)
2021. jún. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

A normálisak nem kommentelnek.

Többször előfordult, hogy az egészség topikba kiírt valamilyen kérdésre válaszoltam, nem kevés idő rááldozásával kikerestem több tanulmányt is, amellyel alátámasztom a mondandómat, és természetesen linkeltem is a forrásokat. Reakció: lepontozás, és kb. "Birka!" "Öhöhö, persze a fősodrású médiának hiszel:D" kommentek.

Érthető, végül is az ő szintjükön tényleg nem reális elvárás,

hogy elolvassanak és megértsenek egy, a sejtbiológiai stb. részekbe mélyen belemenő tanulmányt egy vakcináról, csak akkor csöndben kell maradni.

De már rég feladtam a trolloknak válaszolgatást.

Ha ugyanezt a kommentet a tudományokba írom, meg tök mások a reakciók.

2021. jún. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%

Ami azt illeti, te is hiányozhattál egy-két óráról a középiskolában. Például amikor a vitakultúráról volt szó. Idejössz provokálni a nagy semmivel. Idehánytál nulla konkrétumot. Képzeld, én is olvastam nagyon megdöbbentő válaszokat, abban a témakörben. Akkor most egyről beszélünk?

A nemlétező kérdésedet feltetted szavazásra is, 3 totálisan semmitmondó válaszlehetőséggel.1.Nincs olyan, hogy "gyakorisok".2.Ha vannak, akkor te is az vagy, tehát saját magadat is ostobának tartod. 3.Még azoknál is ostobább vagy, akiket szidsz, mert ők legalább felvállalják, hogy amit írnak, az ő véleményük, nem tartják értékesebbnek másokénál. Te a saját véleményedet se mered vállalni, de el vagy ájulva magadtól, mert állítólag jártál középiskolába, és ettől nálad van a bölcsek köve 😂

2021. jún. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Tényleg. Menj be szinte bármelyik középiskolába és kérdezd meg melyik tárgyat utálják a legtöbben. Kémia, matek és fizika biztos az első ötben van. Csodálkozunk hogy itt tart az egyszeri ember hogy férgeket talál a maszkban?
2021. jún. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Felülreprezentáltak az oldalon de napi szinten találkozok a hétköznapokban is hasonló véleményekkel.
2021. jún. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
82%
Ok nélkül is támadnak ám, nincs ennek különösen köze semmilyen tananyaghoz sem. Múltkor belémállt egy nem komplett kérdező pusztán azért, mert jeleztem neki, hogy nem normális, hogy ismeretlen embereknek halált kíván pusztán azért, mert nem oltatnak. Törölték is a kérdését a francba.
2021. jún. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam egy két választ a politika/covid/vakcina témakörökben


Egy-két példát írhattál volna, mert így csak feltételezés, hogy mire gondolsz.

2021. jún. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!