Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvi.hura a dokumentumoknál...

Felvi.hura a dokumentumoknál fel kell tölteni a 9-10. bizonyítványokat is? Vagy csak elég a 11-12. és az érettségi?

Figyelt kérdés

2021. jún. 29. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Fel kell. Nálam is vissza lett utasítva múltkor, egy üzenetben volt leírva hogy mind a 4 év kell az érettségi eredmények mellé.
2021. jún. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kelleni nem kell, csak lehet.


Ha feltoltod, toltsd fel az összes évet.


Én tavaly érettségiztem ugyan de duplázva ugyanannyi pontom van, mint amúgy, így nem is szorakoztam vele.

2021. jún. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Én ugyan nem most érettségiztem már, hanem pár éve, de csak a 11-12-es bizonyítványt töltöttem fel és nem volt vele gond. Az öcsém tavaly végzett és neki is én segítettem a jelentkezésben, neki is csak ezeket töltöttük fel és jó volt így.

Most amúgy rákerestem és ezt írja:

"Nem kell feltölteni a 2006. január 1. után kibocsátott magyar rendszerű érettségi bizonyítványt és érettségi tanúsítványt: az ezekben szereplő érettségi vizsgaeredményeket a Hivatal elektronikus úton veszi át a köznevelés információs rendszeréből, ezeknek az adatait nem kell megadni a jelentkezés során."

2021. jún. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Most esett le, hogy hülyeséget idéztem, az csak az érettségi bizonyítványról szól, a középiskolai bizonyítványról nem. Bocsi, ezt hagyd figyelmen kívül légyszi. Viszont amit az elején írtam az igaz, se nekem, se az öcsémnek nem töltöttük fel a korábbi évekét és így is jó volt.

Akkor kell csak a korábbi, ha valamelyik választott tárgyadat nem tanultad az utolsó két évben.

2021. jún. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!🤗
2021. jún. 29. 23:15
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem választottál olyan tárgyat, aminek az utolsó évei 9.-10.ben voltak, akkor nem szükséges.

Ha pl gimis voltál és föcit választottad, mint termtudos, lehetőleg jó jegyeket, akkor oda kell a 9.-10.es bizonyítvány is. Értelemszerűen, ha ilyen nem volt, akkor felesleges.

2021. jún. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!