Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Menjek át gazdálkodási és...

Menjek át gazdálkodási és menedzsment szakról pénzügy és számvitelre?

Figyelt kérdés

Több a lehetőség a másodikkal? Az első mesterszak nélkül nem ér sokat? Vagy maradjak?

Első éven vagyok túl.


2021. júl. 1. 22:54
 1/2 anonim ***** válasza:
81%

Én gazdment végeztem. Az én tapasztalatom az, hogy közgazdász szinte mindenhova kell, állásod biztos hogy lesz egy alapdiplomával is. Én még le se záróvizsgáztam, mikor ajánlatot kaptam egy cégtől, mondanom kellett, hogy várjanak még 2 hetet, levizsgázok aztán megyek. :D

Viszont, ha bennem több érzék lett volna a pénzügyek iránt, azt választom. Jobb a kezdőfizu, és nem olyan “basic” mint a gazdmen. Mert valljuk meg, mostanában minden 3. ember, aki nem tud magával mit kezdeni, gazdmenre megy.

Így én a helyedben átmennék, de persze neked kell érezned, hogy melyik irány érdekelne jobban. Járható út az is, hogy elvégzed ezt az alapszakot, és utána egy pénzügy mestert.

2021. júl. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50%
Fáj az élet kettes? Hidd el, ha kamuzni akarnék szebb dolgokat is ki tudnék találni.
2021. júl. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!