Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért van az,hogy Felvin amit...

Miért van az,hogy Felvin amit megjelöltem szakokat van ahova 0 pontot ír? Valamelyikhez meg kiírja a pontot?

Figyelt kérdés

2021. júl. 4. 20:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem teljesítetted a felvételi követelményeket? Biztos jó a szakhoz az emelted? Ha volt alkalmassági, azon átmentél?
2021. júl. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is, valószínűleg nem teljesítettél minden követelt ahhoz a szakhoz. Mert nekem pl. az összes bejelölt szakhoz egyszerre írta ki a pontszámomat, szóval szerintem ha neked valahol még 0 van, akkor ez lehet az oka.
2021. júl. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem volt felvételi, minden követelményt teljesítettem
2021. júl. 4. 21:41
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

nekem is még 0 az egyiknél, a másik be van írva

én is teljesítettem mindent, a felvételin mondták is, hogy majd az e-felvin figyeljem a pontot (mondjuk ez msc volt)

2021. júl. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ugyanez mester felvételin.

Az összes egyetemnél fel van tüntetve a pontok kivétel a Corvinusnál. Teljesítettem az összes felvételit és a szóbeli és írásbeli pontok fel is vannak tüntetve, csak az összesítő táblázatban van nulla pont.

2021. júl. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Még egyelőre nekünk is 0 pontot ír. Gondolom idő kell mire a rendszer feldolgozza.
2021. júl. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok, még mindig 0 pont? Mert a lányomnál még igen :(
2021. júl. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

nekem konkrétan ez van írva:


"felvételi vizsga 60 pont

Indok: A mesterpont érvénytelensége miatt figyelmen kívül hagyva


felsőfokú oklevél alapján pont (nincs ideírva semmi)


Indok: Az intézmény által szervezett vizsga eredménye nincs rögzítve, ezért felvételi pontszám nem számítható"

2021. júl. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te is feltöltötted az oklevelet, mint a lányom is, bár ez nem követelmény. Ő azt mondta h ha mára sem lesznek fent a pontok akkor hívja őket. Bár a BGE-s csoportba beírt, és rajta kívül még 4-nek nincsenek fent a pontok.Hívd őket mindenképp, mert ez így elég furi.
2021. júl. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

nekem írtak e-mailt a tanszékről, hogy töltsem fel a diplomát, mert különben érvénytelen a jelentkezés, de egyébként is 30 pontot lehet vinni erre a szakra diploma után, azért van ott ez is


amúgy néhány corvinusra jelentkezőnek sincs még ott a pontja

2021. júl. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!