Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 18 évnél idősebbként aláírhatt...

18 évnél idősebbként aláírhattam volna a saját az ellenörzőmet?

Figyelt kérdés
Már nem érint(egyetemista vagyok) csak így esti random gondolatként eszembe jutott. Nagykorúként elméletileg nem lennék kötelezhető szülőkkel kapcsolatot tartani és nincs gondviselőm. Ebben a helyzetben aláírhattam volna ellenörzőm?

2021. júl. 6. 02:50
 1/4 anonim válasza:
Amíg nappali tagozatos tanuló vagy, igen. Tök mindegy, hogy hány éves vagy. Max. annyi lenne a különbség, hogy ha nem lenne aláírva, nem érdekelné a tanárt különösképp.
2021. júl. 6. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már most nem nagyon vannak papíralapú ellenőrzők, nincs mit aláírni, de nálunk gimiben amit nagy ritkán beírtunk még azt se kellett aláíratni, a szülők sem nagyon nézték van-e beírva valami. A diáknaptár az az orvosi igazolásoknak volt, és ennyi. Egyébként 18 évesen már független nagykorú ember is lehetsz, így elméletileg a válasz a kérdésedre igen, azonban nálunk 12-ben volt még bőven olyan, hogy valakinek anyut-aput behívták a suliba, hiába volt 18.
2021. júl. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk ötödévre visszajött egyszer egy srác érettségi után 6 évvel (+1 évért még egy szakma).

Mi 18-19 évesek voltunk, ő 25.

A portás még dohányozni se engedte ki ebédszünetben, csak ha az anyja beírta az ellenőrzőjébe hogy elhagyhatja az iskolát. Elég vicces volt!

2021. júl. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%
Főleg hogy a szakmai angol tanárunk aki ötödévben tanított minket, évfolyamtársa volt, együtt érettségiztek! 😂
2021. júl. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!