Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemi tesin a focinál van...

Egyetemi tesin a focinál van külön női foci? Ha nincs,a fiúk nagyon kinézik azt a lányt,aki odajelentkezik?

Figyelt kérdés

Tavaly nem iratkoztam be egyetemre,de elkezdtem a tárgyfelvételeket még póton,és ott az akkori szakon láttam,hogy mik vannak,és én szeretek lányként focizni,de emiatt,hogy esetleg csak én lennék lány,nem mertem akkor megjelölni. Most,hogy ténylegesen menni fogok,arra gondoltam ha lesz lehetőség,akkor megjelölném,viszont tapasztalatokat kérnék tőletek.


Azt leszögezném,hogy nem azért megyek,hogy tegyem magam az ottaniaknak,meg hogy elmondhassam,hogy mennyi sráccal vagyok,mivel alapból lányként a lányokhoz vonzódom (bár ez nem látszik,mert lányosabb típus vagyok),meg amúgy is elítélem az ilyet. Egyszerűen csak szeretem a sportot,2 évet játszottam is még suliban nőiben. De nem tudom ezt hogy lehetne kivitelezni,mert nem akarnám rosszul meg lekezeltként érezni magam,ha persze ezt annyira komolyan veszik.


2021. júl. 6. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez vegyes, egyetemfüggő

Én találkoztam olyan kiírással, ahol ott volt, hogy “férfi futball” és nem mehettek lányok.. (még akkor se amúgy ha női oldalon volt olyan aki komoly szinten játszott egyetem előtt)

Máshol meghírdették a női focit, de nem telt be, így összevonták a két nemet. Emiatt volt hogy akkor visszalépett 1-2 ember, mert nem akart a másik nem ellen lenni.

Úgyhogy tényleg egyetemje válogatja, érdemes hökösöket, felsőbbéveseket kérdezni, hogy épp milyen az a tesi :)

2021. júl. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Régebbi BME-s tapasztalat:

Nálunk volt hogy becaatlakozott lány egy-egy alkalommal a mi óránk idejér, semmi gond nem volt belőle

2021. júl. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!😊
2021. júl. 8. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!