Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt olyan közületek, aki...

Van itt olyan közületek, aki még nem a végleges pontjait látja a felvi.hu-n?

Figyelt kérdés
Van már egy diplomám, és abból még nem látszik a számított pont, pedig nem idén szereztem, és még a februári jelentkezési határidőig feltöltöttem. Június közepén sem volt fenn, írtam a Felvi.hu-nak, ott az egyik ügyintéző megnyugtatott, hogy nekem nem is kellett volna feltölteni, mert 2013 után szereztem, és minden rendben, látja a rendszerben a diplomát. Majd a felsőoktatási intézmény tanulmányi osztályának dolga lesz, hogy felrögzítse a pontokat. Én ebbe teljesen belenyugodtam, viszont tegnap zárult a határidő, és pontjaim még sehol semmi. :/ Nem tudom, hogy utólag fel lehet- e lebbezni, ha mondjuk ezen múlik, hogy bekerülök- e a következő alapszakra. Illetve ilyenkor nem "büntetik" azt, aki nem töltötte fel? Mert azért na...

2021. júl. 9. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:
79%
Én a végleges pontjaimat látom bár hallottam olyanról is, hogy hiába van feltöltve minden ami kell van hogy később hitelesítenek valamit mint a határidő.
2021. júl. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fellebbezni biztosan tudni fogsz majd! Figyelj arra h július 22 után csak 10-15 napod van hogy fellebbez

De pont itt gyakori kérdéseken olvastam hogy a felvinek meg van két hete ezeket megnézni, meg hogy volt olyan felvételiző akinek a ponthatárok meghirdetese előtt egy nappal jelentek meg a pontjai

2021. júl. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!