Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Abba a nagy problémába ütközte...

Abba a nagy problémába ütköztem hogy a felvi.hu-n az ez év végi jegyeimet fel kellett volna töltenem még július 8-ig, viszont ezt lekéstem, nem egy közbejövő probléma miatt, ha nem töltöm fel nem vesznek fel az egyetemre, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon félek, hogy most mi lesz, írtam levelet az oldalnak de nem válaszolnak rá ☹

2021. júl. 10. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Erről már lekéstél. Ettől függetlenül még nincs veszve a felvételi, csak tanulmányi pontokat nem számolnak, az érettségi duplázásával fogsz pontokat kapni. Ha amúgyis ez alapján lett volna jobb pontszámod, akkor semmi baj, ha viszont a tanulmányi jobb lenne, akkor hátrányba kerülsz. De ettől még felvehetnek.
2021. júl. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
kb két egész hónapod volt rá.
2021. júl. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha esetleg nem sikerülne, lesz még pótfelvételi, bár ott inkább csak fizetős helyek vannak már csak.
2021. júl. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!