Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Út a diplomához ösztöndíjnál...

Út a diplomához ösztöndíjnál ez a rész hogy van?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Ahogy keresgéltem ösztöndíjakat találtam ezt az Út a diplomához(egyetem) nevű ösztöndíjat.Az "A" komponenshez amit kérnek,azok megvannak (halmozottan hátrányos helyzetű vagyok).Most böngészem a pályázati útmutatót és egy részt nem értek.Itt a projektadatoknál most pontosan mit kell megadni? Valahogy nem értem ezt a részt.Milyen projektet kell beadni pontosan? Illetve a beszámoló részt se nagyon értem,ha szabad felhasználású ez az ösztöndíj,akkor miért kérnek beszámolót arról,hogy hova ment a pénz? Nem mintha valami illegális dolgokat vennék belőle csak nem tudom hogy néz ki ez pontosan :D Lehet hogy amúgy tök egyszerű dolgokról van szó csak túlgondolom,de a válaszokat előre is köszönöm! :D

2021. júl. 10. 22:42
 1/1 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Ahogy átböngésztem a kiírást pénzügyi beszámolót csak abban az esetben kell beadni, hogyha a B típusú pályázatot adod be.

Viszont a szakmai beszámoló részről, amihez a projekt kapcsolódna nem nagyon találtam semmit. Viszont gyanítom, hogy az ösztöndíjért cserébe valamit csinálni is kell pl.: egy kutatási projekt formájában és arról kell a végén egy beszámolót leadni.

Utóbbiról szerintem a kiírt e-mail címen vagy telefonon tudsz érdeklődni. Illetve én még ajánlom, hogy az egyetemen ahova jársz/jelentkeztél a tanulmányi osztályon érdeklődj, hogy ki foglalkozik vele és tud-e benne segíteni.

Illetve még annyi, hogy a projektet amúgy nem egyedül kellene szerintem kitalálnod, ez úgy szokott működni, hogy keresel egy tanárt/témát, ami érdekel megbeszélitek, hogy mit fogsz kutatni, felállítjátok a tervet és az ő 'vezetése' alatt munkálkodsz.

2021. júl. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!