Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kinek van itt csak 8 általános...

Kinek van itt csak 8 általánosa? Mi az oka? Mások, ha továbbtanultatok, milyen szintet értetek el?

Figyelt kérdés
2021. júl. 11. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Egyelőre érettségi. Egyetemista vagyok, nincs megállás amíg nincs meg a mester is. A doktorin még gondolkodom.
2021. júl. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Érettségi+OKJ


Úgy érzem, hogy nekem egyetemre kellene mennem, de fogalmam sincs mit csináljak ott, mármint milyen szak.


OKJ-s évembe volt egy elhatározásom, hogy, na nagyon szeretem a magyart, megyek emeltezni. A vírus miatt nem volt szóbeli, ezért épphogy, de meglett a pluszpontom. Be is kerültem levelezőre, amit a vírus miatt online tartottak. 1-2 tantárgy kivételével mindenki letudta 5-6 órás online előadással a tárgyakat szeptemberben. Egy oktatóm volt, aki heti lebontásban küldte az anyagot-valószínűleg nála át is mentem volna.


Szóval nem jött be, így vizsga előtt egy hónappal kiiratkoztam.


Btw magyar szak volt, ahol volt választható kimenetelből 4. Csak ügyvitel volt a cél, amit még mindig szeretnék, de nem ennyi rizsával körbe kerítve.

2021. júl. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem csak 4 általánosom van, és 8 gimnáziumi osztályom. Aztán lediplomáztam. Szeretek tanulni. Lehet, hogy lesz második diplomám is.
2021. júl. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!