Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Általános iskolai, középiskola...

Általános iskolai, középiskolai ösztöndíj?

Figyelt kérdés
Hogy lehet ilyet igényelni? Mi szükséges hozzá? (családi háttér, jegyek, jövedelem...stb)Bármit, amit tudtok róla, szívesen fogadok!
2010. aug. 27. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Általános iskolai ösztöndíj nincs, ebben szinte biztos vagyok, középiskolában meg a hiányszakmát tanulóknak osztogatnak.
2010. aug. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Általános iskolai is biztos, hogy van, mert ismerek olyat, aki 7-es korában már kapott. Illetve mostanság a tv-ben is reklámozzák ezeket az ösztöndíj-lehetőségeket, és ott is azt mondják, hogy létezik. Középiskolában pedig nem hiszem, hogy csak hiányszakmára kapnának, mert az én városomban is ki van írva több diák is erre az ösztöndíjra, és ugyanolyan normális gimnáziumban tanulnak, vagy pedig szakmunkásképzőben, de a városunkban többnyire csak ilyen lehetőségek vannak ott is: számítástechnika, elektronikai, szakács, fodrász. (Szerintem ezek nem hiányszakmák)
2010. aug. 30. 10:37
 3/5 anonim ***** válasza:
barátnőm aki általánosba jár kap 4000 ft ez ilyen segély is mert szegények és álítolag többet kapnának ha négyes körüli jegyei lenének,van egy másik lány aki kosárbajnok ő is kapna ha négyes-ötös kerül lenne de ő ezért nem kap mert3 tanuli,báttyám középiskolás ő is kapott azthiszem 10000 3-jegyeiért és akinek jobb jegye van az még töbett és ő az egressybe jár van egy ismerősöm ő is kap havonta de ő valami farmergazdálkodási suliba jár (ami nem valami népszerű) és ő sokat kap...
2011. jan. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kösz
2019. jan. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Melyik Egressy ?
2019. jan. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!