Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szent István Egyetemen mikor...

Szent István Egyetemen mikor lesz a tanévnyitó? Kötelező elmenni rá?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyire kell kiöltözni?
2010. aug. 27. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia én is SZIE-s leszek:)

6.-án 10-kor lesz az egyetemi..Azért ne utcai ruhában gyere!!

Melyik karon leszel?Mert GTK-n pl 10-én lesz egy kari évnyitó is.



Milyen szakra mész?

2010. aug. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szia, 10kor lesz nekünk is, mkk-s leszek amúgy. Ünnepélyes ruhában? Csak mert 1ik ismerősöm sem ment el és igazán ilyen hivatalos cuccom sincs:D
2010. aug. 28. 19:16
 3/7 A kérdező kommentje:
jaa, természetvédelmis leszek. Amúgy elvileg aznap van az 1ső tanítási nap is, szval nem vágom rendesen.
2010. aug. 28. 19:17
 4/7 anonim válasza:

hello!

én is természetvédelmi mérnökire megyek. nem tudjátok, hogy hol lesz az évnyitó? az összes karnak egy helyen lesz? tuti elkeveredek..:D

2010. szept. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
szia:D:D: én sem tudok semmit.. de csak nem fogod eltéveszteni, ha meglátod a tömeget. Megkérdezel majd valakit én is ezt tervezem:D
2010. szept. 4. 20:27
 6/7 anonim ***** válasza:

sztem vagy a gépészaulában,vagy a főépületben:)

Amerre a tömeg megy:)


1.voltam

2010. szept. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

megint 1.vagyok

Én is csak azért megyek el, mert utána már lesznek tájékoztató órák..Mivel nem tudom,mikor lesz pontosan vége az évnyitónak,a tájékoztatón meg ott akarok lenni,ezért inkább végigülöm az évnyitót,nehogy lemaradjak az utána levő programról:S

2010. szept. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!