Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A tegnapi napon vettek fel az...

A tegnapi napon vettek fel az NKE-n az államigazgatás szakra ami egy osztatlan 5 éves mesterképzés. Az egyetemen belül lesz bármilyen lehetőség más szakra átkerülni?

Figyelt kérdés
pl nemzetközi igazgatás, mivel több helyen is olvastam hogy ez a szak hosszabb valamennyivel mintha közigazgatás szervezőre mennék és utána szakosodnék valamerre és nyilvánvalóan nem szeretnék feleslegesen több évet tanulni. Köszönöm előre is annak aki értékelhető választ ad és nem hurrogni kezd, hogy miért az állami szektort választottam az első helyen.

2021. júl. 23. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
87%

Én nemzetközi igazgatásin tanulok, így van némi rálátásom a kérdésedre.


Az államtudományi 5 év, a nemzetközi igazgatási és a közigazgatás szervező 3. Szakosodás, gondolom mesterszakot értesz alatta, 2 év.


Átkerülni nem nagyon tudsz, viszont első évben vannak közös tárgyak. Azt tudod tenni, hogy beiratkozol, csinálod, februárban újra jelentkezel amire szeretnél, és 2022 őszén elfogadtatod a tárgyaidat (kreditátviteli bizottság foglalkozik ezzel). Így nem vesz teljesen kárba az az egy év amit az államtudományin töltesz.


Vagy be se iratkozol, és egy évig mást csinálsz.

2021. júl. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%
Tök kndegy, mert mindegyik büfészak
2021. júl. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
75%
Nke=👅 van kapcsolat akkor okes, ha nem akkor...
2021. szept. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!