Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen eséllyel talál új vagy...

Milyen eséllyel talál új vagy másik állást az aki elvégez egy munkavédelmi technikus képzést?

Figyelt kérdés

Egyáltalán létezik-e még az a "munkavédelmi technikus" képzés, amit korábban OKJ-s képzésben lehetett elvégezni? Ha nem, akkor milyen más alternatívák vannak?


Ha esetleg valaki közületek (GyK) sikerrel részt vett ilyen munkavédelmi technikus képzésen, akkor utána mennyi időn belül tudott vele elhelyezkedni vagy állást változtatni? Milyen kereseti lehetőségek vannak Budapesten és 100 km-es vonzáskörzetében?



#álláslehetőség #munkalehetőség #munkavédelmi technikus képzés #OKJ képzések 2021 #munkavédelmi technikus bér
2021. júl. 27. 07:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én eleve úgy végeztem, hogy más munkakörben dolgozva, de beiskoláztak. Amíg nem volt papírom, csak besegítettem a munkavédelmisnek, aztán idővel leváltottam a cégnél.


Nem egyszerű szakma, egyedül nehéz. Legjobb egy munkavédelemmel foglalkozó cégnél elhelyezkedni, ahol segítenek, irányítanak, megvan minden nyomtatványuk, szoftverek, gyakorlat, stb... és innen kinőheti magát az ember.

Most már tizenéve csinálom, de pl tuti meg lennék lőve, ha mondjuk egy marhatelepre, kisállatsimogatóra vagy mittudomén egy cirkuszra kellene kockázatértékelést készítenem.

2021. júl. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
19%

Nagy eséllyel, mivel hiány van munkavédelmi technikusból. Én most csinálom egyszerre a környezetmérnök MSc-t és a munkavédelmi mérnökit.


Komáromba bruttó 500.000 Ft-os kezdő fizetéssel keresnek munkavédelmi technikust.


Tesóm bérszámfejtő, több munkavédelmis dolgozónak bérszámfejt. Bár csak munkavédelmi mérnöknek, de 800.000-900.000 Ft bruttó alapbér mindenkinek megvan.

2021. júl. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2021. aug. 1. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!