Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha választhattatok kollégiumot...

Ha választhattatok kollégiumot,mi alapján állítottatok sorrendet?

Figyelt kérdés
2021. júl. 28. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hány fő lakik egy szobában, mennyire felújított, mit mondanak róla az ott lakók...
2021. júl. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

1.Elhelyezkedés-egyetemtől való távolság-környék

2.Szobában élők száma

3.Ár

4.Felszereltség, felújítottság

2021. júl. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nálam annyi a nehézség,hogy a szobában élők száma megegyezik mindnél,az árak nem térnek el sokban egymástól,és 2nek van a felszereltsége úgy,hogy külön konyha van 2 szobára,viszont ez a 2 van az egyetemtől kicsit távolabb és így fogalmam sincs,hogy most a távot nézzem,vagy a felszereltség elosztását😂 (A közvetlen közeli egyetemeknél folyosónként van a konyha)

Tapasztalataitok alapján melyik számíthat jobban?

2021. júl. 28. 10:06
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem a távolságot vettem figyelembe, hanem magát a kollégiumot. Amit mások is írtak, legfőképpen, hogy milyenek a szobák (pl. hányan laknak egy szobában, van-e saját konyha és fürdő, mekkora egy szoba, milyen a felszereltsége) és milyen az egész épület (tiszta vagy retkes, felújított vagy régi és lelakott). Úgyhogy én picit távolabb laktam az egyetemtől (de szerintem amúgy ez sem volt messze, kb. 20 perc alatt be lehetett jutni innen is) , viszont cserébe mindig jó helyem volt (legalábbis szerintem), mindig csak egy szobatársam volt, volt saját fürdőnk és konyhánk, minden nap takarították az épületet, nem volt hatalmas hangzavar soha, nagyobb szobánk volt. Annyi hátránya volt, hogy a szakomról senki nem lakott ugyanott, illetve a karról is valamivel kevesebben. Volt egy koli a kar mellett és sokaknak ez fontosabb volt, hogy közelebb legyenek.
2021. júl. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!