Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Brian Tracy az egyik videójába...

Brian Tracy az egyik videójában azt állítja hogy meg lehet tanulni 3000 angol szót egy ☀️ alatt, igaz ez? Ha igen, hogy?

Figyelt kérdés
Még régebben nézegettem a youtube-os tananyagjait és az egyik videójában szó van erről, csak nem tudom hogy melyikben. Szerintetek igaz lehet? Ha igen hogy? Csak annyira emlékszem hogy a legjobb tanárok az egyik alkotóeleme ennek a főzetnek.
2021. júl. 30. 01:57
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Ugy, hogy 2950-et mar tudsz. 3000szo/24ora = 125szo/1ora = 2szo/perc, de akkor nem alszol, nem eszel, nem mesz ki pisilni es nem is ismetelsz.
2021. júl. 30. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésben említett állítás egész biztosan nem igaz, erre mérget vennék.

Két nyelvszakra járok egyetemen. A legtöbb új szó, amit valaha 1 nap alatt megtanultam elsőévben az egyik nyelvfejlesztés zh-mra, kb. 400 szó volt. Órákig pörgettem hozzá az Ankit, utána lüktetett a fejem, és olyan voltam, mint a mosott szar. Jól ment a zh, de kizárt dolog, hogy el tudtam volna játszani ezt 3000 szóval.


A youtube-os nyelvtanárokkal amúgy is vigyázni kell. Mármint nem a rendes nyelvtanárokra gondolok, hanem az ilyen 100 nyelven beszélő (napersze) "profi" poliglottokra, dumagép motivációs beszélőkre, akik rettentő sok blődséget terjesztenek a kattintásokért, meg hogy vedd meg a könyvüket.

2021. júl. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Thunderfairy ***** válasza:
100%
Amikor voltam angol alapfoku tanfolyamon akkor azt mondták hogy 25 szavat lehet normálisan 1 nap alatt megtanulni. Te tényleg elhiszed ezeket a dolgokat? 3000 szóval már egy alapfoku nyelvvizsgát is letehetsz.
2021. júl. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyelvész vagyok, és nem. Ez baromság.
2021. dec. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!