Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvettek egyetemre, de én...

Felvettek egyetemre, de én azt a szakot akarom, amelyiket másodiknak jelöltem be?

Figyelt kérdés
Felvettek arra a szakra amelyiket elsőnek jelöltem be. De mégsem azt a szakot akarnám, tisztában vagyok vele, hogy leghamarabb egy fél év múlva tudom azt a szakot elkezdeni amelyiket akarom. De a kérdésem mégiscsak az, hogy hogyapélóba kell lemondani a felvételemet???? arra a szakra amire felvettek.

#nemazelso #hanemamasodik
2021. júl. 30. 04:19
 1/3 anonim ***** válasza:
93%

Nem mész el beiratkozni. Ennyi.

Azt azért csekkold, hogy a 2. szakod indul-e félévkor, mert nem minden szakot indítanak akkor.

2021. júl. 30. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan így, ahogy az első írja. Nem iratkozol be és kész, majd a legközelebbi felvételin jelentkezel oda, ahova szeretnél.
2021. júl. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlenül határozat a neve, mert ez csak egy határozat arról, hogy felvételt nyertél. A lottónyereményt is megnyered, ha jól tippeltél, de ténylegesen csak akkor kapod meg az összeget, ha bemész érte.
2021. júl. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!