Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek/tapasztalato...

Mi a véleményetek/tapasztalatotok a Penta Unió mérlegképes könyvelői képzésről?

Figyelt kérdés
Szeretném elvégezni a mérlegképest, de egy kicsit félek a távoktatástól (sajnos kis faluban lakom és csak ez jöhet szóba).

2021. júl. 30. 18:58
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
100%
Követem ha nem baj, mert ez engem is érdekelne.
2021. júl. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekel, én is követem hátha valaki megoszt velünk valami kis infót:)
2021. aug. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim válasza:
100%

Azóta sem sikerült információt szerezni senkinek sem? :)

Engem is érdekelne 🙂

2021. aug. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 A kérdező kommentje:

Sajnos nem.

Viszont mivel nem érkezett válasz, én vettem a bátorságot és beiratkoztam. ☺️

2021. aug. 14. 23:35
 5/61 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek majd írj valamit róla :) Én még mindig gondolkozóban vagyok de nagyon :)
2021. aug. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én a tantermire jelentkeztem, de a bizonytalan járványhelyzet miatt nem indítják szeptemberben.. csak januárban.. és mivel a Vállalkozó és bérügyintéző szakmát a vírus alatt "online" végeztem el, így én nem igazán merem bevállalni a távoktatást. Szóval most agyalok..

2021. szept. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
100%

Ja, lemaradt a vége.. :) Az egyik barátnőm ott végezte el a Mérlegképest és nagyon dícsérte, szóval én az miatt választottam igazából a Pentát. :)


27N /előző vagyok/

2021. szept. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 A kérdező kommentje:
Végül azért mertem jelentkezni az online oktatásra, mert a pénzügyi-számviteli ügyintézőt szinte távoktatásban csináltam (persze voltak nehézségek) és sikerült levizsgáznom. A Pentánál fel vannak készülve az online oktatásra, így hiszem, hogy könnyebb lesz, mint tavaly (hiszen az iskolák nem voltak felkészülve a távoktatásra).
2021. szept. 7. 12:05
 9/61 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, lehet már kicsit későn írok. Én is tantermire szerettem volna jelentkezni, de sajnos akkor nem indult. Május óta távoktatásban veszek részt. Az oktatók nagyon profik, markmyprofessoron ránéztem, ott is nagyon magasak az értékelések az egyetemi hallgatók között.

Bár kicsit előnyből indulok, van külföldi gazdasági diplomám (nem honosítottam, ezért nem kapok felmentést egy tárgy alól sem), valamint dolgoztam is ehhez kapcsolódó munkakörben, de szerintem rajt kívül is mindenkit jól felkészítenek a vizsgákra. :)

2021. szept. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
Én február 14 kezdem náluk felmentéssel. Kezdi még akkor valaki esetleg?
2021. dec. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!