Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, lesz a 20-21-es...

Mit gondoltok, lesz a 20-21-es tanévben digitális oktatás, illetve valamiféle kijárási korlátozás? Elvileg jelenléti oktatással kezdődik a tanév de vajon meddig fog tartani?

Figyelt kérdés
Valószínűleg tartjátok, hogy szeptember végén október elején megint bezárják a kormányhivatalokat, bíróságokat stb.
2021. júl. 31. 06:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
21-22es tanévre gondolsz?
2021. júl. 31. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Huuuu igen. Elírtam. Nem tudom miért írtam a tavalyit :)
2021. júl. 31. 06:17
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Semmi baj. Szerintem lesz korlátozás és kb. ugyanúgy okt. nov. környékén.

4. hullámról már nagyon beszélnek, és azért napi 50-60 új beteg is van.

2021. júl. 31. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Lesz hát.
2021. júl. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is lesz. Úgy mint tavaly, október vége - november eleje
2021. júl. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Eleve nem értem, hogy ha már most előrejelzik a negyedik hullámot, akkor miért indítják el egyáltalán a jelenléti oktatást. Az egyszeri egyetemista beköltözik a kollégiumba/nagy nehezen talál egy albérletet, aztán kb. mire belakja a helyet, mehet is haza. Az egyetem részéről meg lesz a kapkodás mint tavaly, hogy egy hétvége alatt hogyan lehetne az egész oktatást online csinálni. Teljesen értelmetlen. Csinálják meg az őszi szemesztert online és ha úgy alakul a tavasz, legyen jelenléti oktatás
2021. júl. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
#6 Teljesen egyetértek!
2021. júl. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%

A járványügyi számoktól függ, hogy mikortól lesz digitális oktatás. Persze a digitális oktatás bevezetése máskor lesz az alsó tagozaton, a felső tagozaton, a középiskolában és a felsőoktatásban. Senki se tudja ma a pontos dátumokat, hogy hol és mikor vezetik be az online oktatást.

Persze azt is meg kell látnunk, hogy az itthoni beoltottság mennyire lesz hatékony a következő hullámban.

Ha tippelnem kéne akkor a felsőoktatásban az őszi szünet után lesz online oktatás, de az általánosban meg végig jelenléti lesz. A fene se tudja, majd ősszel meglátjuk.

2021. júl. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
39%
Remélem nem lesz, én nem látom indokoltnak, mert ennyiből a hátralévő életünket is élhetnénk így…. Én mindenképpen jelenléti oktatást szeretnék és nem érdekelnek a “számok”. Én ezt fenntarthatatlannak tartom, ami ebben az országban távoktatás, korlátozások stb. címén megy. Nem a covid betegek és halottak számán kell aggódni majd, hanem azok miatt akik öngyilkosok lettek, mentális betegségekkel küzdenek, munkájukat vesztették, lakhatásukat vesztették stb., csak ugye itthon ezek a dolgok nem érdekelnek senkit.
2021. júl. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz, csak helyileg.
2021. aug. 7. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!