Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A fiam megbukott 9.-be....

A fiam megbukott 9.-be. Aggódom érte. Lehet még sikeres az életben?

Figyelt kérdés
2021. aug. 4. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Lehet. Csak el kell kezdeni nevelni és a szükséges segítséget megadni neki.
2021. aug. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Attól, hogy valaki megbukik egy tárgyból még simán lehet, hogy tök értelmes, tehetséges ember.
2021. aug. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Nem a fiad bukott meg, hanem a szülei azaz te. Szedd össze magad kicsit.
2021. aug. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

attól függ miből.

én matekból a gimiben, 2x is, egyszer osztályismétlés lett belpőle, egyszer meg pótvizsga, amin átmentem.

volt olyan félév, amikor kémiából is megbuktam.


a jelen: most diplomáztam, 3 nyelvvizsgám van, a negyedikre készülök, és megyek tovább mesterszakra.


szóval hajrá! innen szép győzni!

2021. aug. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ő földrajzból.
2021. aug. 4. 21:05
 6/7 anonim ***** válasza:

4-es vok

oh, föci, az sehol nem számít, nem is kötelező érettségi tárgy, bár én annyira szerettem a föcit, különösen a társadalomföldrajzot h. jártam fakra és érettségiztem is belőle


hát, attól még lehet ember belőle


most ha megy pótvizsgára, próbáljon átcsúszni rajta

nézzen yxoutube-n viseókat, egy csomó helyről vannak anyagok


pl. afrika sivatagai, vagy mittudomén antraksztisz, minden országról van fenn vmi

a föci tök érdekes... motiváld

2021. aug. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kizárt. Ha földrajzból megbukott akkor már biztos, hogy utcaseprő lesz, más semmi. sajnálom.


Ja nem. Én majdnem megbuktam 2-3 alkalommal, most 25 évesen PhD-zok, induló vállalkozásom van, jobb hónapokban a magyar átlagfizetés 2x-sét megkeresem. Ez amit csinálok, érdekel, a gimnazista anyag meg fogott meg, nem volt hozzá motivációm.


Meg persze azt is érdemes feltenni magadnak, hogy MIÉRT áll bukásra a gyereked és milyen családi összetevői lehetnek ennek, mivel tudnátok őt támogatni.

2021. aug. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!