Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BMEn az átsorolás önköltségesr...

BMEn az átsorolás önköltségesre hogy történik?

Figyelt kérdés

A kritériumokkal tisztában vagyok, amiknek meg kell felelni, hogy ne történjen meg az átsorolás.


Igazából arra vagyok kíváncsi, hogy milyen időközönként teszik ez meg.


Úgy hallottam egyik ismerősömtől, hogy mindig tavaszi félév végén teszik meg és akkor ellenőrzik a kritériumokat az előző 2 félévre. (Tehát a tavaszi + őszi).


Viszont nekem úgy jött le a BME által kiadott dokumentum alapján, hogy minden félév végén megtörténik ez a kiétékelés és átsorolás ha valaki rosszul teljesít.


Melyik igaz?



2021. aug. 4. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Évente van átsorolás, ezt törvény így írja elő.
2021. aug. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1# Tehát akkor minden 2. félévben? Azaz minden évben tavaszi félév után?
2021. aug. 4. 18:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, pontosan. Esetleg ezt a tavaszi félév utáni átsorolást törölhetik az adott évben (mint 2020 nyarán sem volt), akkor nincs átsorolás. De ez csak egyszeri alkalom volt, minden nyáron van átsorolás, kivéve, ha nem mondják!

Minden egyetemen így van amúgy :)

2021. aug. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!