Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kéne autósiskolát váltanom?

Kéne autósiskolát váltanom?

Figyelt kérdés
Már 3 hete, hogy beszéltem az autósiskolával, hogy leraktam a kreszt és elkezdhetem a vezetést. Mondták, hogy azon a héten hívni fog egy oktató, aki tud fogadni, azóta várok és tudom hogy tudnának fogadni, mert egy ismerős is ott vizsgázott múlt héten, tehát volt üresedés. Váltsak vagy mit csináljak?

2021. aug. 4. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Emeld fel a telefont és kérdezz rá, mint minden normális felnőtt ember!
2021. aug. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A lányom 3 hónapot várt, más iskolába járótól is érdeklődtem, mindenhol kellett várni heteket. Ne válts, érdeklődj.
2021. aug. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 4 hónapot vártam.

Aki engem tanított 3 suliban oktat. Úgy csinálta, hogy ha valaki levizsgázott nála valamelyik suliból akkor egy várólistás kezdett, de ugyanabból a suliból.

Meg sorrend is volt. Gondolom jelentkezés alapján. Mindig is kb. 30 fős várólista van nála. Lehet, hogy nálad is hasonló lehet. Aki jó, arra sokat kell várni.

Az enyém augusztusban vette át a kartont, de november közepén tudtam kezdeni vele, viszont már júliusban jelentkeztem, így a sor elején voltam. Az oktatót hívd fel és kérdezd meg, hogy hányadik vagy a sorban? Nem fog megenni :)

2021. aug. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!