Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért nem érkezett még meg a...

Miért nem érkezett még meg a Neptunra az átutalt pénz?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt utaltam pénzt a Debreceni Egyetem gyűjtőszámlájának új számlszámára és még nem jött meg a pénzt. Értesítést sem kaptam a telefonomon, hogy levette volna a pénzt.


Azt írták, 4-e 24 óráig a Neptun pénzügyi része szünetel de ez azt is jelenti, hogy eddig átutalni sem lehetett pénzt?



2021. aug. 5. 05:16
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
"Értesítést sem kaptam a telefonomon, hogy levette volna a pénzt." Tehát a bank nem emelte le az összeget. Ennek járj utána a banknál.
2021. aug. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%

Azt írták, 4-e 24 óráig a Neptun pénzügyi része szünetel de ez azt is jelenti, hogy eddig átutalni sem lehetett pénzt?


Igen, mivel új számlaszám lett az alapítványosdi miatt.

2021. aug. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
A bankodnál érdeklődj, hogy mi történhetett, kérdezd le az egyenleged. Én 3-án utaltam az új gyűjtőszámlára, ma reggelre jelent meg Neptunban, már be is tudtam fizetni.
2021. aug. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért kérdező.

Hátha tudjátok...

A tandíj utalás hogy működik a DE-n? Van egy meghatározott időpont, és addig kell elutalni a pénzt? Egy összegben lehet csak?

Jövőre költségtérítéses leszek és fogalmam sincs semmiről.

2021. aug. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

3# :)

Én is 3-án utaltam és nekem is megjött szerencsére! Annyira örülök, mivel aggódtam, hogy a kolis kérvény hamarabb fog odaérni, mint a kolis felvételi eljárási díj. Ha hamarabb ért volna oda, nem fogadták volna el a 600Ft nélkül.

2021. aug. 5. 14:08
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
(#3 vagyok) Basszus ha hamarabb ér oda a kérvény akkor buktam a jelentkezést? Tegnap adták át, de ugye csak ma fizettem. A leállás miatt csak elnéznek ennyi eltérést.
2021. aug. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#3

Hát én innen olvastam, hogy kb. egy nappal hamarabb kéne kifizetni az eljárási díjat: [link]


Biztos elnézik ha kicsivel később ér be. Amúgy ez a határidő nem is lehetett volna ennél szorosabb.

2021. aug. 6. 04:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!