Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Széchenyi István Egyetem...

Széchenyi István Egyetem mérnökinfós karra érdemes laptopot vegyek, ha otthon van PC és bejárós leszek?

Figyelt kérdés

2021. aug. 9. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:
67%
Ilyen esetben a legjobb, ha nem veszel egyelőre semmit, csak akkor, ha majd _tényleg_, konkrétan kell. Ugyanis addig is egyre erősebb gépek jönnek ki egyre olcsóbban, és jön a karácsonyi szezon is… amúgy szerintem majd kelleni fog, de várd ki amíg tényleg kell.
2021. aug. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Igazából teljesen felesleges. Ahol helyben szükség lenne gépre, ott úgy is laborban leszel, ahol ott lesznek az egyetemi gépek.

Esetleg egy használt üzleti gépet beszerezhetsz max 70k értékben, ha nagyon szeretnél, de egy új laptop totál felesleges ha van otthon asztali géped.

2021. aug. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!