Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hova járt(at)ok orvosira? Mit...

Hova járt(at)ok orvosira? Mit érdemes tudni róla?⬇️

Figyelt kérdés

Főként személyes tapasztalatok érdekelnek.

Például miért ajánlod azt a helyet és miért nem.

Továbbá szerintetek van pár dolog, amit mindenféleképpen át kéne gondolni mielőtt az adott szakra/helyre jelentkezek?

Köszönöm előre is!



2021. aug. 9. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:
90%
A Semmelweisre jártam, elég régen (2009-ben végeztem). Ugyanazt lehet ott is megtanulni, mint az összes többi orvosi karon, a szociális életed pedig rajtad múlik, nem a városon. Azt az egyetemet ajánlom, ami számodra közlekedési/földrajzi szempontból a legelőnyösebb.
2021. aug. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Én most leszek másodéves a Semmelweisen. Nagyon izgalmas, elsősorban azért választottam, mert Pesti vagyok és nem engedhettem volna meg vidékit, de nem olyan szuper különleges, azt válaszd, ami közel van. Az első pár évben komoly költségvetés kell a könyvek kigazdálkodására:D. Ha érdeklődő vagy az elméleti anyag iránt, akkor élvezni fogod, szerintem ez a legfontosabb mérlegelendő dolog, hogy a száraz kicsit feleslegesnek tűnő tananyagot mennyire bírod, mert az első kb 3 évben főleg ez dominál, ha valakinek ez nem kenyere annak ez pokoli és nem éri meg.
2021. aug. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!