Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fontos!!! Budapesti sulikat...

Fontos!!! Budapesti sulikat tudnátok mondani ami az Addeturhoz és a Gyermekházi sulikhoz hasonló?

Figyelt kérdés

Gimibe szeretnék menni! Autistaként vagyok titulálva, de nem vagyok az! Értelmes és okos vagyok, igazgatói dicsérettel és kítűnő bizonyítvánnyal!

Nagyon köszönöm, a segítséget!



2021. aug. 10. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Ha kitűnő tanuló vagy, akkor szerintem az Addetur túl gyenge gimnázium lenne neked. A Gyermekek Háza Alternatív Gimnázium (II. ker.) erősebb az Addeturnál, amúgy állami fenntartású, nem fizetős alternatív gimnázium.


Néhány négy évfolyamos budapesti gimnázium, ahova autizmus spektrum zavarral küzdő tanulók is jelentkezhetnek:

Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium (IV. ker.)

Nagy László Általános Iskola és Gimnázium (XX. ker.)

Közgazdasági Politechnikum Alternatív Gimnázium (IX. ker.)

Kürt Alapítványi Gimnázium (XI. ker.)

Csillagberek Waldorf (IV. ker.)

Göllner Mária Regionális Waldorf (IV. ker.)

2021. aug. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Két éves is van valahol gimibe?
2021. aug. 10. 20:40
 3/6 A kérdező kommentje:
Találtam esti gimit, hetente kétszer kell menni.
2021. aug. 16. 16:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Az esti gimi nem 16 éves kortól van csak? Addigra 16 leszel?
2021. aug. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok, ősszel már 19 leszek.
2021. aug. 16. 17:06
 6/6 A kérdező kommentje:
Felnőttek vannak az esti gimiben.
2021. aug. 16. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!