Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jól választottam? 15 éves...

Jól választottam? 15 éves vagyok szeretnék majd gyógyszerekkel foglalkozni (tehát egyetemre is akarok menni) és most egy vegyipari szakközépbe mentem. Lehet, hogy jobban jártam volna valami gimnáziummal? (4,3-4,6 között vannak az átlagaim)

Figyelt kérdés
2010. aug. 29. 15:07
 1/7 anonim válasza:
75%

Végül is teljesen mindegy hova mégy tanulni csak jól tanulj!

Érettségi után oda jelentkezel ahová akarsz.

Amúgy meg a gyógyszeripar a világ egyik legnagyobb üzlete, ha ügyes vagy baromi sokat kereshetsz.

2010. aug. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Jól választottál:) de majd év végén kiderül..vagy még félévkor,hogy szeretsz-e ott lenni..stb.:D
2010. aug. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
jól döntöttél! én vegyészmérnök vagyok és óriási hátrányból indultam az egyetemen azokkal szemben, akik vegyipari szakközépből jöttek. én matekszakos gimit végeztem.
2010. aug. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Akkor jó egy kicsit megnyugodtam...

Egyébként ha gyógyszerrel akarok foglakozni mi lehetnék?

2010. aug. 29. 19:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehetsz vegyézmérnök egy gyógyszergyárban.. vagy elmész orvosora gyógyszerésznek.. ha pedig mondjuk bejön a gikszer és nem sikeről úgy az érettségi halasztásképp elmehetsz gyógyszertári szakaszisztenisre és utána újból neki mész az egyetemnek. vagy vegyésztechnikusnak. Szóval ez a kéralrtanatíva van. A lényíeg azt kell el döntsd,hogyx gyógyszer gyártással vagy inkább a máűsikkal forglamazással akarsz foglakozni később:)
2010. aug. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát inkább gyógyszerkészítéssel/kutatással foglalkoznék
2010. aug. 31. 18:10
 7/7 anonim válasza:
Jól döntöttél,jó kémia és biosz érettségi, ( az egyik emelt)+nyelvvizsga. És már bent is vagy gyógyszerészen. :)
2011. febr. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!