Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A sikeres emelt szintű angol...

A sikeres emelt szintű angol érettséginél adnak kék nyelvvizsga bizonyítvány könyvet is?

Figyelt kérdés
Ha valakinek közép szintűje van, de javít akkor az előző könyvben javítják, vagy adnak egy új érettségi könyvet?
2021. aug. 14. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tanúsítványt kapsz róla, ami csak egy papír. Keménykötés nélkül. Ebbe bele van írva, hogy egy nyelvvizsgának felel meg. (Persze csak ha megvan a 60%)
2021. aug. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha 11.-ben megcsinálod a közepet, majd az emeltet 12.-ben 60% felettire, akkor a középszintűről kapsz egy igazolólapot az emelt pedig bekerül az érettségi és az érettségi bizonyítványba írják bele, hogy B2 komplex nyelvvizsgát kaptál.
2021. aug. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#2 Erről te döntesz. Mármint hogy melyik legyen a bizonyítványban és melyik a tanúsítványban. Én pont ezt csináltam, de fordítva írattam be.
2021. aug. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

#3


Én 8 éve érettségiztem, tőlem a kutya nem kérdezte, csak megkaptam a végén és jónapot :D

2021. aug. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos hiába érsz el egy 60%-os emelt angolt, ami b2 komplexnek felel meg, csak tanúsítványt kapsz. (Egyenlő a nyelvvizsgával, de nem szép, )


Nem is értem miért nem kapsz ilyen esetben egy kék borítóst.

2021. aug. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!