Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Igaz hogy onlineba leszünk...

Igaz hogy onlineba leszünk szeptember 1-től?

Figyelt kérdés
Tiktokon láttam egy olyan videót, ahol azt írták, hogy "Tudtátok, hogy szeptembertől online oktatás lesz?" És sokan azt írták, hogy igen, hallottak róla. De ugye ez egy vicc? 😭😭😭 Mert már nagyon várom a sulit, és nem akarom, hogy online legyen! 😭😭😭

2021. aug. 14. 22:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
39%
Hát akkor elég szar tanéved lesz mert be fogják zárni ismét az iskolákat
2021. aug. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
98%
Ne tiktokon tájékozódj.
2021. aug. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Az általános iskolákat is vagy csak a középiskolákat?
2021. aug. 14. 22:56
 4/24 anonim ***** válasza:
95%
Az általános iskolások ne legyenek fent ezen az oldalon. Korhatáros.
2021. aug. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Már elmúltam 16 csak azért kérdeztem meg az általános iskolát is, mert az öcsém most megy 3.-ba, és ő is várja a sulit, mint én.
2021. aug. 14. 23:32
 6/24 anonim ***** válasza:
38%
aha persze, én meg egy papagáj vagyok
2021. aug. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
87%
Lesz suli, legalábbis az elején biztos. Tavaly ennél sokkal rosszabb számok voltak ilyenkor és engedték elindulni a tanévet, csak akkor álltak át amikor már tarthatatlan lett a helyzet. Jelenleg ennek a közelében se tartunk. Hacsak nem lesz nagy kiugrás, januárnál hamarabb nem lesz online oktatás.
2021. aug. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Lehet hogy Tiktokra azért írták ki azt, hogy online lesz, mert nem szeretnének bemenni az iskolába, mert ott nem lehet puskázni, mástól segítséget kérni dolgozatírásnál, és korán kell kelni, stb. de ez az ő gonduk, nem az enyém.
2021. aug. 14. 23:46
 9/24 anonim ***** válasza:

Minden attól függ, hogy a számok hogy alakulnak.

Tekintettel arra, hogy pont ma Oroszország rekordot döntött napi elhalálozásban annak ellenére, hogy már egy jó ideje van védőoltás, nem kizárt, hogy nálunk is hasonlóan magas halálozási és megbetegedési számok lesznek, így be fogják újra zárni az iskolákat. Ehhez még az ie hozzájön, hogy megint boldog-boldogtalan damegy nyaralni, ahova akar, bármiféle korlátozások nélkül (az oltásigzolvány bevezetése nem volt rossz ötlet, de önmagában annyi, mint halottnak a csók).

Valószínűleg úgy fog indulni a tanév, mint tavaly, utána pár hét múlva bezárnak.

2021. aug. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Tudjuk kérdező, hogy valójában azt szeretnéd, hogy távoktatás legyen és most megerősítést vársz itt a gyakorin.


Nincs ezen semmi szégyellni való. Ennyi idős korban én se akartam suliba járni.

2021. aug. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!