Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak az én autós iskolámnál...

Csak az én autós iskolámnál van így hogy nem mehetek kresz vizsgára amíg nincs meg az eü vizsga?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elég érdekes kérdésem van, az összes ismerösömnél nem így volt ők elmehettek kresz vizsgára úgy hogy nem kellett nekik az eü vizsga, pedig etitánon keresztül megtanultam a kreszt az összes probavizsga sikerült eddig, autós iskola nevét direkt nem szeretném leírni.

2021. aug. 20. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is EÜ vizsga nélkül voltam KRESZ vizsgán.
2021. aug. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Ez hülyeség, ismerősöm a forgalmi után csinálta.
2021. aug. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Forgalmizni is elmehetsz eü vizsga nélkül, nemhogy kreszre. Lehet valami konkrét oka van, hogy nem engedik neked. Kérdezz rá.
2021. aug. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi közük hozzá.
2021. aug. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#4-nek igaza van, az autósiskolának köze sincs hozza, hogy van-e eü vizsgád, az a közlekedési hatóságot érdekli a jogosítvány kiállításakor.
2021. aug. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!