Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ETR kurzusfelvétel pls help!?

ETR kurzusfelvétel pls help!?

Figyelt kérdés
kis és középvállalkozási manager képzésre vettek fel, most próbálok kurzosokat felvenni de csak 1db ot lehet (az gyakorlati óra) a többit nem lehet... miért van ez?
2010. aug. 29. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Több lehetőség is van.

1. Nincs még kurzusjelentkezési időszak.

2. Nincsenek még meghirdetve a kurzusok.

3. Valamit nem jól csinálsz.

2010. aug. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ma este 8tól van kurzusjelentkezési időszak, tehát az elvileg ok... marad a másik 2 lehetőség :)

/nekem egyáltalán kell kurzust felvenni mer' ez csak felsőfokú szakképzés nem BSC?/

2010. aug. 29. 23:29
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen kell. Valószínűleg rossz helyen keresed a kurzusokat. Ugye több lehetőség is van a kurzusjelentkezésnél: Új, ajánlat alapján vagy új, tanterv alapján, stb. Sajnos nem tudom megmondani, hogy hol keresd a megfelelőt. :( A legbiztosabb az, ha holnap felhívod a tanulmányi osztályt.
2010. aug. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, azt kihagytam de az is lehet, hogy nem is fogod tudni felvenni a kurzusokat. Legalábbis a párom nemrég végzett el Szegeden egy felsőfokú szakképzést az egyetemen és nekik végig a 4 félév alatt a tanulmányisok vették fel a tárgyakat, ő nem tudta. De mindenképpen egyeztess velük!
2010. aug. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet az első félévban a TO veszi fel neked az órákat, nekem így volt.

Keress egy tantervet és írd be a kurzuskódot a keresőbe úgy, hogy a minden kurzust választod. Elvileg így ki kell listázni a tárgyakat.

2010. aug. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, sokat segítettetek! Holnap úgy is megyek beiratkozni, majd meglátdogatom a TO-t is... köszi még1xer!!
2010. aug. 30. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!