Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Félek a pótvizsgától,mit tegyek?

Félek a pótvizsgától,mit tegyek?

Figyelt kérdés

Holnap pótvizsga,készültem,viszont izgulok.


Mit csináljak pótvizsga előtt? Szőlőcukor az hatásos?


Ti miből pótvizsgáztatok? Átmentetek végül? 17/f matekból buktam,11.-es vagyok (ha átmegyek 12)



2021. aug. 22. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már nem vagyok sulis, de ha készültél és látja a tanár is, hogy igyekszel, hidd el nem lesz semmi gond. Nem érdekük, hogy megbukj. Tudom, nehéz a matek, de a kettest összehozod! Nem fognak szivatni nyugi. Sok sikert! Majd írd meg mi volt!
2021. aug. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia,megvolt az írásbeli,holnap után lesz a szóbeli (igen,szóbeli,matekból..) 1 feladatot nem tudtam,remélem a többi jó,ha nem akkor nem,már ezen nem rágódok.
2021. aug. 23. 12:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon ügyes vagy! Ez tuti siker. ;)
2021. aug. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Remélem,köszi :D


Szóbeli jön még arra készülök.

2021. aug. 23. 14:48
 5/9 anonim ***** válasza:

Ott se fognak szemétkedni.


Jaj gimiben én is mennyit szenvedtem a matekkal. A fél életem különtanároknál töltöttem. Rengeteget tanultam rà pedig. Érettségin 4 pont kellett volna a négyeshez, úgyhogy sokat fejlődtem a kettes szintről. Viszont főiskolán jött a feketeleves... Ott is volt matek.


Úgyhogy mindig sajnálom azokat akik küzdenek a matekkal.

2021. aug. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
9. ben olyan jól fel lettem készítve hogy szóbeliznem se kellett. Ez részben a tanár hozzáállásától is függ. A szőlőcukorra nem emlékszem h rám mennyire volt hatással, lehet akkor nem is volt nálam
2021. aug. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Átmentem,pedig alig tanultam.
2021. aug. 30. 12:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Ügyees! Grat! Sok sikert a továbbiakhoz!
2021. aug. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi.
2021. aug. 30. 16:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!