Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Átmehettem így a pótvizsgán...

Átmehettem így a pótvizsgán matekból?

Figyelt kérdés
7 feladat volt ebből 2 tökéletes lett ebben biztos vagyok a 3. egy halmazos feladat volt ahol két halmaz volt és halmazábrával kellett ábrázolni a dolgokat a metszet b, a unió b és a különbség b ezeket tökéletesen leírtam annyit rontottam el hogy a halmaz ábrába 3-4 számot elfelejtettem leírni a 4 es és az 5 ös feladat olyan volt hogy törteket kellett egyszerűsíteni azok nem mentek a 6-os egy függvény feladat volt azt elrontottam a 7-esnél két egyenlet közül lehetett választani hogy melyiket oldod meg volt egy másodfokú és egy sima a másodfokúsat ott rontottam el hogy elfelejtettem a végén gyököt vonni így rossz számok jöttek ki a másikat is megpróbáltam megoldani az egész jól ment csak az utolsó két lépésnél szólt a tanár hogy vége így azt nem tudtam befejezni egyébként a feladat szerint elég lett volna csak az egyik egyenletet megoldani de én mindkettőt megakartam az 1.feladat amiről még nem beszéltem az volt hogy egy számnak kellett megkeresni bocsánat két számnak kellett megkeresni a közös osztóját a legkisebbet illetve a legnagyobb közös többszörösét ez tökéletesen ment vagy választhattad azt a lehetőséget is hogy leírod a prímszám fogalmát csak az egyiket kellett volna ebből megcsinálni amelyiket én választom de én mindkettőt megcsináltam viszont a prímszámnál nem határoztam em mg meg teljesen jól a prímszámot azt írtam olyan számok melyeknek csak két osztójuk van ez úgy lett volna igazán helyes hogy olyan pozítív egész számok melyeknek csak két osztójuk van a 2.feladat az volt hogy le kellett írni a pitagorasz tételt az jól ment egyébként a halmazos feladatnál amikor írtam hogy 3-4 számot elfelejtettem beírni ott 11 szám volt összesen

2021. aug. 25. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nyelvtanból is voltál pótvizsgázni? Mert kellett volna, egy darab vessző és pont sem volt az írásodban...
2021. aug. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Simán megvan!
2021. aug. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!