Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kollégiumban meg lehet inni a...

Kollégiumban meg lehet inni a csapvizet?

Figyelt kérdés
A többség csapvizet iszik vagy ásványvizet vesz? Itthon csapvizet szoktam inni mert itt jó a csapvíz, ott nem tudom milyen lesz. Ha mindenki ásványvizet iszik akkor nem akarok egyedül csapvizet inni. Tapasztalataitok alapján melyik a jellemzőbb?

2021. aug. 28. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon jó a csapvíz.
2021. aug. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen a csapvíz iható, nem Indiában élünk, hogy vérhasat kapj tőle. Más kérdés, hogy kinek mennyire van hozzá gusztusa.
2021. aug. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha finom a csapvíz, én biztosan nem vennék ásványvizet, csak azért, hogy mások meg ne szóljanak. A csapvíz íze függ pl a vízvezeték állapotától és attól, hogy pl forrásból kapja-e az adott terület a vizet
2021. aug. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

ihatónak iható mindenhol budapesten a víz, bajod semmiképpen sem lesz tőle. azonban vannak vidékiek akik nagyon nem szeretik.

én budapestiként bárhol megiszom a csapvizet, de vannak vidékről felköltözött ismerőseim akik először elborzadtak ezen, mert szerintük borzasztó az íze és ők inkább ásványvizet vesznek / szörpöt isznak.

hidd el a miatt nem fognak kinézni/cikizni ha úgy döntesz, neked jó a csapvíz :D

2021. aug. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Városon belül is nagyon változó, hogy milyen ízű a víz. De még a rossz ízű csapvíz is iható minőségű.
2021. aug. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!