Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » FONTOS! Ilyenkor kihez tudok...

FONTOS! Ilyenkor kihez tudok fordulni?

Figyelt kérdés
A Debreceni egyetemre fogok járni és felvettek a Tisza István Kollégiumba!Ide eljárási díjat kell befizetnem,ami 6000 ezer ft. a neptunon keresztül...elvileg az összegnek a beköltözés előtt kell beérkeznie(ami szerda:S),de a tételt még mindig nem írták ki!:SA kollégiumot többször próbáltam hívni(már pénteken is),de senki nem veszi fel!Aki tud vmit,segítsen,mert nem akarom a férőhelyemet emiatt elveszíteni!:S
2010. aug. 30. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Menj be, kérdezz rá. Beköltözni is menj el, vidd magaddal a bizonylatot amit a efizetésről kaptál (ha van rola, azzal tudod igazolni , h befizetted).

A másik sehol nem szokás a tanulmányi osztályokon(vagy kollegiumban) felvenni a telefont sőt emailre válaszolni sem nem azért van megadva, hogy zavard őket a problémáiddal;)

2010. aug. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mivel 200 kmre lakom Debrecentől ezért nem tudok elmenni megkérdezni....és amíg nem írják ki a tételt,addig befizetni sem tudom,mert Neptunon keresztül kell utalni!
2010. aug. 30. 16:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha még ki sem írták, akkor nem aggódj szerintem, nem hinném, hogy a beiratkozás ezen múlna. Azt jelezték volna. Majd ha kiirják kifizeted, amíg nem írják ki, küldenek csekket vagy stb, addig nem a te felelösséged.
2010. aug. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekünk kp-be kellett fizetni amikor elfoglaltuk a kolesz szobát.
2010. aug. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!