Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak az egyetemre való beíratk...

Csak az egyetemre való beíratkozás után van lehetőségem kiírni a Neptunba a kolihoz tartozó hozzájárulási díjakat?

Figyelt kérdés
Ha azokat nem tudom befizetni, nem költözhetek be. A Neptunban még csak ki sem tudom írni. Akkor fog majd megjelenni miután be vagyok íratkozva az egyetemhez? Most leszek elsőéves, és nagyon pazárok, hogy elrontok/lemaradok valamiről. 2.-án lesz nálunk a beíratkozás, 1.-étől még be akartam költözni a koliba, de így nem fog összejönni, ha ki se tudom fizetni azt a bizonyos összeget😅 pfuu, remélem érti valaki, hogy mit akarok

2021. aug. 29. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
tanulmányi osztályt kérdezd meg
2021. aug. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a DE (ott van ilyen), akkor senki nem nézi beköltözéskor. Csak a kiírt határidőig be kell fizetni.
2021. aug. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen az😅 rendben köszönöm. De beíratkozás utánigaz fel tudom majd venni azt a tételt?
2021. aug. 31. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!