Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diákcélú ösztöndíj igénylést...

Diákcélú ösztöndíj igénylést ha elfogadja az egyetem, az abból vett eszközt visszavehetik/visszakérhetik?

Figyelt kérdés
Láttam hogy van ez az ösztöndíj és oda kell írni hogy mekkora az összeg és hogy "mire" kell az összeg, ITben fogok tanulni így egy laptopra gondoltam amit jelenleg nem valósíthatok meg saját zsebből, de ha ez az ösztöndíj nem olyan, hogy bármikor visszakérhetik, vagy vissza kell fizetni az egyetem befejezése után cagy előtt, akkor jó lenne legalább megpróbálni.
2021. aug. 29. 22:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy vissza kellene adni. Akkor ők adnának egy használati laptopot, míg odajársz, egy szerződéssel.


Olvasd át alaposan a feltételeket, ha nem tiszta akkor kérdezz meg valakit

2021. aug. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!