Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az egyetemi versenyes tárgyfel...

Az egyetemi versenyes tárgyfelvételnél milyen gyorsan fogynak el a helyek a tárgyak alól?

Figyelt kérdés

Realisztikus az, hogy bekerülök olyan helyre, ahol 6 illetve 14 hely maradt? Hogyha a 6 helyes meg lesz, akkor utána meg lehet még a 14 férőhelyes?

Meg még az, hogy mi fog megváltozni, amikor elkezdhetjük a tárgyfelvételt? Csak annyi, hogy egészre változik az óra (értsd: pl 8:00 óra lesz,) vagy lesz is valami jelzés?

Köszi a segítséget^^



2021. aug. 30. 09:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez nagyon tárgyfüggő. Én SZTE-s vagyok, itt például a tesiért nagyon megy a harc, konkrétan egy perccel kezdés után már mind a 30 hely betelt. De vannak olyan tárgyak, ahol nincs annyira nagy túljelentkezés, simán meglehet.


Neptunban nem lesz semmi jelzés, csak nézed az órát, és amint 8 lesz, rányomsz a tárgy felvételére. :)

2021. aug. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Tárgyfüggő.

A jó tanároknál és a jó időpontban lévő helyek nagyon hamar betelnek.

2021. aug. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan tárgy, ami egy másodperc alatt betelik és van olyan, ami sosem.
2021. aug. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Tárgytól függ. Az elmélet pl nálunk nem is szokott betelni
2021. aug. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ühm, én is SZTEs vagyok/leszek (holnap lesz a beiratkozásom^^), ugyebár a rangsoros tárgyfelvétel már lement, és már csak a maradék jó helyekért megy a harc a versenyesnél (tesit majd sztem jövőre csinálom meg)... de tökre örülnék, ha meglenne ez a két óra^^'
2021. aug. 30. 11:17
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Jelentkezz be egy 20-25 perccel korábban és akkor több esélyed van, csak frissítgesd az oldalt, hogy ne dobjon ki.
2021. aug. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen, tervezek előbb bejelentkezni. Az lenne még a kérdésem, hogy 8:00-kor is kell frissíteni az oldalt, vagy frissítés nélkül is meg tudom kezdeni a tárgyfelvételt?
2021. aug. 30. 11:28
 8/13 A kérdező kommentje:
Meg most hallom, hogy frissítésnél lehet h lefagy, szóval lehet nem kellene...
2021. aug. 30. 11:33
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok az első, SZTE-s válaszoló.


Hát, én mindig szoktam frissíteni, amikor kezdődik, mert szerintem, ha nem frissítesz, akkor a frissítés előtti felületet mutatja, ahol ugye még nincs tárgyfelvétel. :/

2021. aug. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Igen, én is erre gondoltam...

De aztán eszembe jutott, hogy ha rányomsz valamire, akkor is újra indul a 10 perc, szóval akkor is frissítődik. Szóval lehet elég rányomni az adott tárgyra. Majd meglátjuk.

2021. aug. 30. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!