Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érdemes egyetemen a suliújságh...

Érdemes egyetemen a suliújsághoz csatlakoznom? (lent kifejtem)

Figyelt kérdés

Az írás mindig is érdekelt, de csak hobbi szinten, szóval korántsem ebből tervezek megélni. Tudnék rá időt szánni, de semmi tapasztalatom nincs afelől, hogy ez hogy is megy itt. Sőt... igazából semmilyen ehhez köthető tapasztalatom nincsen még (nem volt suliújság sem általánosban, sem gimiben).


Tudnátok nekem erről mesélni kicsit? Bármi, ami ide tartozik, amit fontosnak gondolnátok, érdekelne.

Köszönöm szépen a segítségeteket!


2021. aug. 30. 11:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Párom is tagja volt az egyetemen, egy barátnőm egy másik egyetemen, én úgy láttam hogy megéri. Fizut is kaptak, nyilván nem sokat, meg cikkektől függött, de jó kiegészítés volt, illetve nagyon sok barátot szereztek általa. Páromnak a jelenlegi munkájában is segített, pedig teljesen más irányban tanult az egyetemen, most egy multinál van sokkal jobb fizuért, mint amit az eredeti végzettségéért kapna, és csak az ott szerzett tapasztalataiért vették fel (ő mindenfélét csinált, cikket írt, tördelt, kommunikált, elég sok részébe beszállt a dolognak).

Szerintem próbáld meg, nem veszíthetsz semmit. :)

2021. aug. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezt nagyon jó volt olvasni, köszönöm szépen a részletes válaszod! :) Most nyertem egy plusz lendületet, szóval tényleg köszönöm! :)
2021. aug. 30. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!