Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ciki szülővel menni a tankönyv...

Ciki szülővel menni a tankönyvekért 18 fölött?

Figyelt kérdés
Többiek tegnap mentek a könyvekért, de mert nekem már nincs bérletem és előző évben is megszakadtam, míg hazahoztam a könyveket (kb 1 óra volt az út, néhány átszálással, és a zacskó is kiszakadt), amiből csak kettőt használtunk, a többihez hozzá se nyúltunk, megkértem apámat, hogy a szabadnapján vigyen el engem, ha ráér. Ma elmentünk, és annak ellenére, hogy semmi nevetséges nem volt rajtunk, mi magunk sem voltunk azok, mégis ránk pillantottak néhányan, és gúnyosan kuncogtak meg valamit sugdolóztak. Apám nem vette észre, de neki nem is jó a füle. Már elmúltam 18, nemrég lettem 20, de a kinézetem ezt úgy nem tükrözi, mármint simán kinézek 17-nek. Láthatóan sok könyvet hoztunk, szóval nem nehéz kitalálni, hogy azért jött, hogy segítsen.
2021. szept. 2. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem, nem ciki, hiszen segített. Ha nem tetszik, másoknak, akkor azaz ő bajuk.
2021. szept. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem ciki. nálunk is többen voltak, akik voltak olyan mázlisok hogy eljött velük a szülő majd hazafurikázta őket. inkább úgy néztünk rájuk, hogy hű, bárcsak a mi szüleink is meg tudták volna oldani
2021. szept. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%

Kedves kérdező!

Bárki aki már a 30on is túl van elmondhatja tapasztalatból, hogy azért érzed cikinek, mert ez a koroddal jár. Az iskolásoknak a megítélése ritkán jön abból amit letett az asztalra, vagy hogy milyen munkája van, milyen életet él, milyen gyerekeket nevel. Összevagytok zárva több száz azonos korú fiatallal és bizony ilyenkor sokat adnak a felszínes dolgokra. Amikor kiléptek a "nagybetűs" életbe, ahogy telik az idő majd észreveszed, hogy le se sz*arod majd amit mások gondolnak ilyenekről. Hát hülye leszel majd órákig hurcolni azt a rengeteg kilót, amikor kérhetsz segítséget is, nem igaz?

2021. szept. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hiába írom, hogy ne foglalkozz velük, mert valószínűleg bosszant a dolog.


De semmi értelme a bosszankodásnak

2021. szept. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!