Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen egy egyetemi óra online?

Milyen egy egyetemi óra online?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el az egyetemet levelezőn és teljesen online lesznek az órák megtartva. Ezt hogy kell elképzelni, mindenképpen kell kamera? Csak mert nekem nagyon idegen ez az egész.

2021. szept. 4. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell mindenképp kamera, bár a tanárok szeretik, ha valaki bekapcsolja, mert számukra kevésbé személytelen, de sosem szokta senki bekapcsolni.

Sokszor egyáltalán nincs semmi interaktivitás (nálunk az utolsó félév kivételével egyenesen le voltak tiltva központilag a diákok mikrofonjai), de vannak tanárok, akik kérdezgetnek, és akkor válaszolni kell (vagy legalábbis illik).

Emellett lehet írni a chat falra, ha kérdésed van és nem működik a mikrofon.

2021. szept. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk volt kötelező kamera.

Második alkalomra már loopolva raktam be magamról egy 5 perces videót.

2021. szept. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kiscsoportos gyakorlaton valószínűleg kelleni fog, és mikrofonnal is készülj.
2021. szept. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk elvétve kellett mikrofon és / vagy kamera, olyankor a mobilomról jelentkeztem be.
2021. szept. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!