Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tanultok? Szétszórtabba...

Hogyan tanultok? Szétszórtabban vagy rendezetten?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy tanulás közben össze-vissza rajzolok, hogy jobban megértsem az anyagot, az egész íróasztalomon pedig mintha bomba robbant volna. Úgy képzelem, hogy mások rendezett körülmények között tanulnak, nekem pedig egy csomó kaja és pia van a földön, ami a tanuláshoz kell, néha a földön fetrengve tanulok, néha járkálva, néha kizoomolok. Más is küzd ilyesmivel, vagy csak én vagyok ilyen félresikerült?

2021. szept. 4. 18:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem vannak külön gondolkodós papírjaim, amik pár nap után a kukában kötnek ki, mert átláthatatlanok. Viszont addig még eszembe jut a gondolatmenetem.

Szóval nekem rendszerezett a rendszertekenségem. A vázlatot viszont jól olvashatóan írom.

Csoki/egyéb persze van, de nem annyira sok, hogy elvesszen.


Viszont maga a tanulás rendszertelen. Inkább a "vizsga előtt 3 nappal" típus vagyok, mint a "tanulás óráról órára".

2021. szept. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!