Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha van egy kisgyermeknevelő...

Ha van egy kisgyermeknevelő okjm,azt beszámítanák Pszichológia szakra?

Figyelt kérdés

2021. szept. 4. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Pár éve amikor utánanéztem és írtam is az egyetemeknek, azt mondták, semmit nem tudnak beszámítani pszichológiára.
2021. szept. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kár,pedig tanultam.

Köszi szépen a választ.

2021. szept. 4. 22:53
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
Az a baj, hiába tanulod, nem ugyanaz a szint. Van, mikor egyetem nem fogadja el másik egyetem ugyanolyan megnevezésű óráját, mert egyszerűen nem felel meg az ottani követelményeknek.
2021. szept. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem igaz amit írnak. Keress rá milyen típusú Okjt fogadnak el töblettpontba
2021. szept. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Ja igen amúgy hazudok. Szaktársamnak azért nem fogadták el a pszichológiát, mert a másik egyetem képzése nem éri el ennek az egyetemnek a képzési szintjét.

Nem felvételi többletpont kell a kérdezőnek, hanem átszámítás, hogy ne kelljen bemennie az órákra. De a pszichológia egy olyan tárgy, aminek rengeteg ága és képzési szinte van, kicsi az esély rá, hogy el fogják fogadni - ettől függetlenül meg lehet próbálni.

Ja, és legközelebb próbálj meg kommentet írni anélkül, hogy másokat húznál le. Bőven elég lett volna az utolsó mondtat, így viszont meghazudtolsz kettőnket.

2021. szept. 7. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
Észrevetted a hastegekben a kérdésnél a többletpontot? Mert nem megy az olvasás. Szerinted mégis hol fogadnának el bármilyen tárgyat a pszichológiában? A kérdező az OKJ többletpontokra volt kíváncsi, de te amilyen arrogáns stílusban írsz, maradtál volna csendben.
2021. szept. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
:)
2021. szept. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!